آموزش تبدیل فایل واترجمز به شیپ فایل GIS

آموزش تبدیل فایل واترجمز به شیپ فایل GIS

 
آموزش تبدیل فایل واترجمز به شیپ فایل GIS : در این آموزش شما یاد میگیرید که چگونه از فایل های واترجمز خود خروجی به درون نرم افزار ArcGIS بگیرید .
راه حل :
این امکان پذیر است که شما مجموعه ای از المان های انتخاب شده (selection set) را به shapefile تبدیل نمایید . به این منظور حتما مطمعن شوید که مجموعه را تحت (selection set) موجود دارید یا ساخته اید. پس اول این کار را انجام دید به این شکل  که به مسیر (View > Selection Sets ) بروید و بر روی Selection Sets دبل کلیک نمایید و المان هایی که میخواید خروجی به شیپ فایل بگیرید را انتخاب نمایید.
در مرحله بعد المان های انتخاب شده به صورت هایلایت در امده اند که میتوانید با راست کلیک ابزار pan و ویرایش کردن گروه ( Edit Group ) و با باز شدن پنجره جداول منعتف (  flextable )  کار را با المان های انتخاب شده ادامه دهید . در اینجا شما میتوانید با فشردن دکمه Export to File از المان های مورد نظر خروجی دلخواه تهیه نمایید .
 
لینک مرجع مطلب به زبان انگلیسی : ( کلیک نمایید )  و همچنین پکیج های آموزشی اختصاصی فارسی ما که 0 تا 100 نرم افزار واترجمز را به شما به آسانی و تضمینی می آموزد نیز مشاهده نمایید .

آموزش پیشرفته استفاده از gis در واترجمز  ( کلیک نمایید)

پکیج آموزش حرفه ای نرم افزار واترجمز ( کامل ترین پکیج آموزشی نرم افزار واترجمز در ایران ) کلیک نمایید 

سایر پکیج های آموزشی نرم افزار واترجمز( کلیک نمایید)

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست